Wyniki: Turniej Mikołajkowy dla zawodniczek klubu MKS „Kusy” | Szczecin | 2018

W miniony weekend odbył się w Szczecinie Turniej Mikołajkowy zorganizowany dla najmłodszych zawodniczek klubu MKS „Kusy” Szczecin. Wzięło w nim udział 36 młodych zawodniczek. Poniżej prezentujemy wyniki.
Rocznik 2010 i młodsze układ z  obręczą
grupa A:
  1. Misiewicz Lidia
  2. Luftmann Maja
  3. Idziniak Natalia
  4. Steblewska Agata

Rocznik 2009 i młodsze układ z obręczą
grupa B:

  1. Sztuba  Maja
  2. Zaborowska Gabrysia
  3. Gromek Jessica
  4. Bylina Marysia
    Bochniak Alicja
    Batista Noemi

Rocznik 2010 i młodsze układ taneczno – aktobatyczny:

  1. Maślak Sara
  2. Stawarska Natalia
  3. Majewska Lena
  4. Joniec Julia
    Pytko Zofia
    Sawczuk Lena
    Gaweł Weronika
    Mieczkowska-Idzik Sonia
    Papaj Amelia
    Nowaczewska Zuzanna
    Kobalczyk Julia
    Kruppa Lena
    Poleszak Zuzanna
    Kujawa Lilianna

Rocznik 2012 i młodsze układ taneczno-akrobatyczny:

  1. Bosak Joanna
  2. Jarska-Szymczak Jagoda
  3. Nowak-Eskobedo Isaella
  4. Bukowska Nina
    Zdulska Rozalia
    Włodarczyk Maja
    Kopacka Alicja
    Zakrzewska Zuzanna
    Kłosek Milada
    Mikołajczyk Liliana
    Lewandowska Gabrysia

Na turnieju zaznaczyły swoją obecność również starsze, doświadczone zawodniczki prezentując kunszt gimnastyczny w pięknych pokazach towarzyszących. Podczas wydarzenia pożegnaliśmy również dwie juniorki, które postanowiły zakończyć przygodę z gimnastyką: Milenę Jabłońską i Wiktorię Wagner.

Wyniki: TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY | BUDAPESZT | 2018

TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY
BUDAPESZT 28.11.18r – 02.12.18r

ROCZNIK 2006:

  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 5 miejsce wielobój
    • 5 miejsce finał wstążka
  • ALICJA DZWONEK – 2 miejsce wielobój
    • 2 miejsce obręcz
    • 2 miejsce piłka

ROCZNIK 2007:

  • AMELIA PESKOVIC – 5 miejsce wielobój
    • 3 miejsce obręcz
  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 6 miejsce wielobój

ROCZNIK 2008:

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 3miejsce wielobój
    • 2 miejsce obręcz
  • MARTYNA WOLIŃSKA – 19 miejsce wielobój

GRATULACJE!!!!

Wyniki: TURNIEJ MŁODOŚCI | GDYNIA | 17-18.11.2018

TURNIEJ MŁODOŚCI
GDYNIA 17 – 18.11.18r

JUNIORKI MŁODSZE KLASA II

  • ALICJA DZWONEK – 14 miejsce w wieloboju
    • maczugi – 4 miejsce
  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 30 miejsce w wieloboju
    • maczugi – 9 miejsce
  • ALEKSANDRA CEDRO – 42 miejsce w wieloboju

JUNIORKI MŁODSZE KLASA III

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 12 miejsce w wieloboju
    • skakanka – 9 miejsce
  • MARTYNA WOLIŃSKA – 29 miejsce w wieloboju
  • NATALIA STUDZIŃSKA – 32 miejsce w wieloboju

Gratulacje!

Wyniki: TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY PECS | 08-10.11.18r

TURNIEJ
MIĘDZYNARODOWY
PECS 08 – 10.11.18r

SENIORKI A

  • MAŁGORZATA DANILUK – 2. miejsce w wieloboju
    • obręcz – 2. miejsce
    • piłka – 2. miejsce
    • maczugi – 3. miejsce
    • wstążka – 1. miejsce

JUNIORKI A

  • PATRYCJA ULASS – 2. miejsce w wieloboju
    • obręcz – 2. miejsce
    • piłka – 1. miejsce
    • wstążka – 1. miejsce

JUNIORKI 2004 B

  • NATALIA IMIELA – 2. miejsce w wieloboju
    • piłka – 2. miejsce
    • maczugi – 1. miejsce

JUNIORKI B

  • MONIKA SROCZYŃSKA – 1. miejsce w wieloboju
    • piłka – 2. miejsce
    • maczugi – 1. miejsce
  • WIKTORIA WAGNER – 4. miejsce w wieloboju
    • piłka – 3. miejsce
    • maczugi – 3. miejsce

Zbiorówka MKS „KUSY” Szczecin – 2. miejsce – w składzie:

  • Nela Cinzer
  • Natalia Imiela
  • Milena Jabłońska
  • Monika Sroczyńska
  • Patrycja Ulass
  • Wiktoria Wagner

GRATULACJE !!!

Wyniki: TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY | BRZEG DOLNY | 09-11.11.2018

TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY
BRZEG DOLNY 09 – 11.11.18r

ROCZNIK 2006 A

  • ALEKSANDRA CEDRO – 6 miejsce

ROCZNIK 2007 A

  • AMELIA PESKOVIC – 9 miejsce
  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 11 miejsce

ROCZNIK 2007 B

  • TATIANA LATO – 3 miejsce

ROCZNIK 2008 A

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 6 miejsce
  • KINGA POSZELĘŻNA – 16 miejsce
  • NATALIA STUDZIŃSKA – 22 miejsce

ROCZNIK 2009 A

  • ANNA IMIELA – 11 miejsce
  • ALICJA ŁUNIEWSKA – 12 miejsce

ROCZNIK 2011 A

  • LIDIA MISIEWICZ – 4 miejsce

GRATULACJE !!!

Wyniki: MISTRZOSTWA POLSKI W UKŁADACH ZESPOŁOWYCH | Dziwnów | 10.2018

MISTRZOSTWA POLSKI W UKŁADACH ZESPOŁOWYCH
DZIWNÓW 27 – 28.10.18r

KATEGORIA JUNIOREK:

III miejsce MKS „KUSY” SZCZECIN w składzie:

  • NELA CINZER
  • NATALIA IMIELA
  • MILENA JABŁOŃSKA
  • MONIKA SROCZYŃSKA
  • PATRYCJA ULASS
  • WIKTORIA WAGNER

KATEGORIA JUNIOREK MŁODSZYCH KLASA II:

V miejsce MKS „KUSY” SZCZECIN w składzie:

  • ALEKSANDRA CEDRO
  • ZUZANNA GAŁĄZKA
  • ALICJA DZWONEK
  • AMELIA PESKOVIC
  • LAURA WOJCIECHOWSKA

KATEGORIA JUNIOREK MŁODSZYCH KLASA III:

III miejsce MKS „KUSY” SZCZECIN w składzie:

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ
  • MARIA GNIADEK
  • ANNA IMIELA
  • KINGA POSZELĘŻNA
  • NATALIA STUDZIŃSKA
  • MARTYNA WOLIŃSKA

GRATULACJE !!!

Wyniki: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików | Police | 06-07.10.2018r.

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE
MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
POLICE 06 – 07.10.2018r.

MMM – WIELOBÓJ :

  • ANNA IMIELA – 17 miejsce
  • ALICJA ŁUNIEWSKA – 18 miejsce
  • LIDIA MISIEWICZ – 22 miejsce
  • ANNA JASZCZYK – 23 miejsce
  • MAJA ZAMARO – 25 miejsce
  • NATALIA IDZINIAK – 26 miejsce
  • AGATA STEBLEWSKA – 27 miejsce
  • MAJA LUFTMANN – 29 miejsce

MMM – UKŁADY ZESPOŁOWE:

  • III MIEJSCE – MKS „KUSY” SZCZECIN w składzie:
    • Anna Imiela
    • Lidia Misiewicz
    • Maja Zamaro
    • Natalia Idziniak
    • Agata Steblewska
    • Alicja Łuniewska
    • Maja Luftmann

GRATULACJE!!!

Wyniki: Puchar Polski Juniorek | Łomianki | 29-30.09.2018

PUCHAR POLSKI JUNIOREK,
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY JUNIOREK GRUPA B
ŁOMIANKI, 29 – 30.09.2018r

PUCHAR POLSKI:

  • PATRYCJA ULASS
    • 12 miejsce w wieloboju
    • 5 miejsce w układzie z piłką
  • NATALIA IMIELA
    • 24 miejsce w wieloboju
  • MONIKA SROCZYŃSKA
    • 31 miejsce w wieloboju

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY JUNIOREK GRUPA B:

  • NELA CINZER
    • 8 miejsce w wieloboju
  • MILENA JABŁOŃSKA
    • 11 miejsce w wieloboju

GRATULACJE !!!