DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK I JUNIOREK | RUMIA

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA
POLSKI SENIOREK I JUNIOREK
15-17.11.2019 RUMIA

SENIORKI

  • V miejsce – Drużyna w składzie
    • PATRYCJA ULASS
    • MAŁGORZATA DANILUK

JUNIORKI

  • IX miejsce – Drużyna w składzie
    • ALICJA DZWONEK
    • LAURA WOJCIECHOWSKA
    • NATALIA IMIELA

PODSUMOWANIE PUCHARU POLSKI SENIOREK

  • PATRYCJA ULASS
    • 7 miejsce w układzie z obręczą
    • 8 miejsce w układzie z piłką
    • 8 miejsce w układzie ze wstążką

GRATULACJE !!!!

TURNIEJ MŁODOŚCI 2019 | GDYNIA

TURNIEJ MŁODOŚCI
09-10.11.2019 GDYNIA

KLASA II

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 32 miejsce w wieloboju
  • MARTYNA WOLIŃSKA – 59 miejsce w wieloboju

KLASA III

  • ANNA IMIELA – 32 miejsce w wieloboju
  • ALICJA ŁUNIEWSKA – 34 miejsce w wieloboju

GRATULACJE !!!!

TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY „POZNAŃSKIE KOZIOŁKI” | SZAMOTUŁY

TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY
„POZNAŃSKIE KOZIOŁKI”
02-03.11.2019 SZAMOTUŁY

SENIORKI A

  • MAŁGORZATA DANILUK
    • 3 miejsce w wieloboju
    • Obręcz – 3 miejsce
    • Piłka – 3 miejsce
    • Wstążka – 2 miejsce

ROCZNIK 2008 A

  • KINGA POSZELĘŻNA – 13 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2008 B

  • MARIA GNIADEK
    • 2 miejsce w wieloboju
    • Skakanka – 1 miejsce
    • Piłka – 3 miejsce

ROCZNIK 2010 A

  • NATALIA IDZINIAK – 12 miejsce w wieloboju
  • MAJA LUFTMANN – 27 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2011

  • LIDIA MISIEWICZ – 4 miejsce w wieloboju
  • ALICJA BOCHNAK – 8 miejsce w wieloboju

GRATULACJE !!!!

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK PUCHAR POLSKI SENIOREK | KATOWICE

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA
POLSKI JUNIOREK
PUCHAR POLSKI SENIOREK
24-27.10.2019 KATOWICE

JUNIORKI

  • ALICJA DZWONEK
    • 15 miejsce w wieloboju
    • finał ze wstążką – 7 miejsce
  • NATALIA IMIELA – 38 miejsce w wieloboju
  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 39 miejsce w wieloboju

SENIORKI

  • PATRYCJA ULASS
    • 8 miejsce w wieloboju
    • Obręcz – 7 miejsce
    • Piłka – 6 miejsce
    • Maczugi – 9 miejsce
    • Wstążka – 8 miejsce

GRATULACJE !!!!

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PRZYJACIÓŁ WARSZAWY W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ | Warszawa

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ
PRZYJACIÓŁ WARSZAWY
W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ
18-20.10.2019 WARSZAWA

SENIORKI

  • PATRYCJA ULASS – 4 miejsce w wieloboju
  • MONIKA SROCZYŃSKA – 8 miejsce w wieloboju
  • MAŁGORZATA DANILUK – 10 miejsce w wieloboju

JUNIORKI

  • ALICJA DZWONEK – 28 miejsce w wieloboju
  • NATALIA IMIELA – 33 miejsce w wieloboju
  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 40 miejsce w wieloboju

JUNIORKI MŁODSZE

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 19 miejsce w wieloboju
  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 69 miejsce w wieloboju

GRATULACJE !!!!

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW GDYNIA 2019

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE
MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
28-29.09.2019 GDYNIA

  • NATALIA IDZINIAK – 18 miejsce w wieloboju
  • LIDIA MISIEWICZ- 24 miejsce w wieloboju
  • ALICJA BOCHNAK – 25 miejsce w wieloboju
  • MAJA LUFTMANN – 33 miejsce w wieloboju
  • AGATA STEBLEWSKA – 34 miejsce w wieloboju
  • GABRIELA ZABOROWSKA – 38 miejsce w wieloboju
  • MAJA SZTUBA – 40 miejsce w wieloboju

Zbiorówka w składzie: Alicja Bochnak, Natalia Idziniak, Maja Luftmann, Lidia Misiewicz, Agata Steblewska i Gabriela
Zaborowska – IV miejsce

GRATULACJE !!!!

TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY „FIGUERES CUP” HISZPANIA

TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY
„FIGUERES CUP”
27-29.09.2019
HISZPANIA

Poniżej prezentujemy uczestniczki oraz wyniki uczestnictwa w turnieju:

SENIORKI A

  • PATRYCJA ULASS
    • 2 miejsce w wieloboju
    • 1 miejsce z piłką
  • MAŁGORZATA DANILUK
    • 3 miejsce z piłką
  • MONIKA SROCZYŃSKA

JUNIORKI A

  • NATALIA IMIELA
    • 3 miejsce z maczugami

JUNIORKI B

  • NELA CINZER

JUNIORKI 2006r A

  • LAURA WOJCIECHOWSKA
    • 2 miejsce z maczugami

PRE JUNIOR 2007r A

  • ZUZANNA GAŁĄZKA
    • 2 miejsce z obręczą
    • 2 miejsce z piłką

PRE JUNIOR 2008r A

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ
    • 1 miejsce w wieloboju
    • 1 miejsce taneczno-akrobatyczny
    • 1 miejsce obręcz

DZIECI 2008r B

  • NATALIA STUDZIŃSKA

DZIECI 2009r A

  • ANNA IMIELA
    • 2 miejsce taneczno-akrobatyczny
    • 2 miejsce skakanka

GRATULACJE!!!!

Wyniki: Wieliczka Cup 2019

TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY
„ WIELICZKA CUP”
06-09.09.2019
WIELICZKA

JUNIORKI A:

  • ALICJA DZWONEK – 7 miejsce w wieloboju
  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 11 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2010 A:

  • MAJA LUFTMANN – 14 miejsce w wieloboju
  • NATALIA IDZINIAK – 15 miejsce w wieloboju
  • AGATA STEBLEWSKA – 16 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2011 A:

  • LIDIA MISIEWICZ – 6 miejsce w wieloboju
  • ALICJA BOCHNAK – 12 miejsce w wieloboju

GRATULACJE!!!!

43. Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej | Wrocław

43 MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ
W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ
22-23.06.2019 WROCŁAW

JUNIOR A:

  • NATALIA IMIELA – 3 miejsce w wieloboju
    • Finał 1 przybór – 4 miejsce
    • 2 przybór – 6 miejsce
  • ALICJA DZWONEK- 4 miejsce w wieloboju
    • Finał 1 przybór – 3 miejsce
    • 2 przybór – 4 miejsce

JUNIOR B:

  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 2 miejsce w wieloboju
    • Finał 1 przybór – 2 miejsce
    • 2 przybór – 2 miejsce

ROCZNIK 2007A:

  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 2 miejsce w wieloboju
    • Finał 1 przybór – 1 miejsce
    • 2 przybór – 1 miejsce

ROCZNIK 2008A:

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 1 miejsce w wieloboju
    • Finał 1 przybór – 3 miejsce
    • 2 przybór – 1 miejsce

ROCZNIK 2010A:

  • MAJA LUFTMANN – 8 miejsce w wieloboju
    • Finał – 7 miejsce
  • NATALIA IDZINIAK – 9 miejsce w wieloboju
    • Finał – 6 miejsce

ROCZNIK 2010B:

  • GABRIELA ZABOROWSKA – 2 miejsce
    • Finał – 3 miejsce

ROCZNIK 2011A:

  • ALICJA BOCHNAK – 3 miejsce
    • Finał – 4 miejsce

ROCZNIK 2012:

  • ISABELLA NOWAK ESCOBEDO – 6 miejsce
    • Finał – 4 miejsce

GRATULACJE !!!!