Wyniki: PUCHAR POLSKI SENIOREK | WIELICZKA | 15-16.06.2018r.

PUCHAR POLSKI SENIOREK OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W UKŁADACH ZESPOŁOWYCH

WIELICZKA 15- 16.06.18r

SENIORKI:

  • MAŁGORZATA DANILUK
    • 7 miejsce w wieloboju
    • 7 miejsce w układzie z obręczą
    • 8 miejsce w układzie z piłką
    • 7 miejsce w układzie z maczugami
    • 8 miejsce w układzie ze wstążką
  • JULIA JAKOWCZYK – 9 miejsce w wieloboju

UKŁADY ZBIOROWE JUNIOR MŁODSZY KLASA III:

2 miejsce w wieloboju w składzie:

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ
  • MARIA GNIADEK
  • ANNA JASZCZYK
  • KINGA POSZELĘŻNA
  • NATALIA STUDZIŃSKA
  • MARTYNA WOLIŃSKA

GRATULACJE !!!

Wyniki: PUCHAR PREZESA PZG | POZNAŃ | 08-09.06.2018r.

Prezentujemy wyniki z turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Gimnastycznego, który odbył się w Poznaniu w dniach 08- 09.06.18r:

  • ANNA IMIELA – 49 miejsce w wieloboju
  • ALICJA ŁUNIEWSKA – 54 miejsce w wieloboju
  • ANNA JASZCZYK – 78 miejsce w wieloboju
  • LIDIA MISIEWICZ – 81 miejsce w wieloboju
  • NATALIA IDZINIAK – 88 miejsce w wieloboju
  • MAJA ZAMARO – 92 miejsce w wieloboju

GRATULACJE !!!

Wyniki: MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ | WROCŁAW | 08-10.06.2018r

Wracamy ze złotym medalem!!!🥇 Turniej we Wrocławiu był dla nas bardzo udany, gdyż wszystkie zawodniczki zajęły miejsca w pierwszej ósemce.

W kategorii rocznika 2006 grupa A Alicja Dzwonek zajęła 1 miejsce.🥇
W tym samym roczniku Laura Wojciechowska zajęła 5 miejsce.
W kategorii seniorek grupa A tuż za podium na miejscu 4 stanęła Małgosia Daniluk, natomiast Julia Jakowczyk zajęła 7 miejsce.
W kategorii juniorek grupa B Wiktoria Wagner zajęła 4 miejsce, a Nela Cinzer uplasowała się na 5 miejscu.
W roczniku 2008 grupa A Maja Ambroszkiewicz zajęła 5 miejsce.
Natalia Wodyńska w kategorii rocznika 2007 grupa B zajęła 6 miejsce.

Gratulujemy dziewczynkom, Pani Magdzie Łukaszewicz i Kasi Iwanowskiej za opiekę sprawowaną nad dziewczynami. Poniżej pełna lista wyników:

SENIORKI A:

  • MAŁGORZATA DANILUK – 4 miejsce w wieloboju
  • JULIA JAKOWCZYK – 7 miejsce w wieloboju

JUNIORKI B:

  • WIKTORIA WAGNER – 4 miejsce w wieloboju
  • NELA CINZER – 5 miejsce w wieloboju

JUNIOR MŁODSZY 2006 A:

  • ALICJA DZWONEK – 1 miejsce w wieloboju
  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 5 miejsce w wieloboju

JUNIOR MŁODSZY 2007 B:

  • NATALIA WODYŃSKA – 6 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2008 A:

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 5 miejsce w wieloboju

Wyniki: BALTIC JUNIOR CUP | GDYNIA | 25-27.05.2018r

Wracamy z Gdynii ze srebrnym medalem!!!🏅

W kategorii rocznika 2006-2007 Ala Dzwonek zajęła 5 miejsce. W roczniku 2006 Ala stanęła na drugim stopniu podium!🏆 W kategorii juniorek Patrycja Ulass zajęła w wieloboju 5 miejsce.🏆. Wszystkie wyniki naszych zawodniczek podajemy poniżej:

JUNIORKI

  • PATRYCJA ULASS – 5 miejsce w wieloboju
  • NATALIA IMIELA – 12 miejsce w wieloboju

JUNIOR MŁODSZY 2006-2007

  • ALICJA DZWONEK – 5 miejsce w wieloboju
  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 11 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2006

  • ALICJA DZWONEK – 2 miejsce

ROCZNIK 2008

  • KINGA POSZELĘŻNA – 15 miejsce w wieloboju
  • NATALIA STUDZIŃSKA – 18 miejsce w wieloboju

GRATULACJE !!!

Wyniki: Royal Crown | Saloniki 2018

„ ROYAL CROWN ”
SALONIKI 18- 20.05.18r

Zawody w Grecji dobiegły końca. Nasze dziewczyny zaprezentowały wysoką klasę i do Polski wróciły z medalem!
Przy tak dużej i dobrej konkurencji nasze zawodniczki wypadły bardzo dobrze. Na pewno oglądając zawodniczki takie jak Eleni Kalaiditi, która wygrała w seniorkach i reprezentuje Grecję na arenie międzynarodowej nasze zawodniczki będą brać przykład i ciężko trenować, aby dojść do takiej perfekcji.
Do Polski wróciły z nowym bagażem doświadczeń!

Poniżej prezentujemy wyniki:

SENIORKI:

  • MAŁGORZATA DANILUK
    • 5 miejsce w wieloboju
    • 4 miejsce maczugi i wstążka
    • 5 miejsce obręcz i piłka

JUNIOR MŁODSZY A:

  • ALEKSANDRA CEDRO
    • 5 miejsce skakanka
    • 7 miejsce piłka
  • LAURA WOJCIECHOWSKA
    • 5 miejsce obręcz
    • 5 miejsce maczugi

JUNIOR MŁODSZY B:

  • AMELIA PESKOVIC
    • 1 miejsce obręcz
    • 6 miejsce piłka

MŁODZIK A:

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ
    • 5 miejsce obręcz
    • 20 miejsce taneczny

GRATULACJE !!!

II EDYCJA PUCHARU POLSKI JUNIOREK | TWARDOGÓRA | 20-22.04.18r

II EDYCJA PUCHARU POLSKI JUNIOREK

TWARDOGÓRA 20- 22.04.18r

Prezentujemy wyniki zawodów, które odbyły się w dniach 20-22 kwietnia w Twardogórze
WIELOBÓJ:

  • PATRYCJA ULASS – 7 miejsce
  • NATALIA IMIELA – 25 miejsce
  • MONIKA SROCZYŃSKA– 34 miejsce

OBRĘCZ:

  • PATRYCJA ULASS – 3 miejsce

„ TWARDOGÓRA CUP”

ROCZNIK 2010:

  • NATALIA IDZINIAK– 14 miejsce
  • AGATA STEBLESKA – 22 miejsce

ROCZNIK 2009:

  • ALICJA ŁUNIEWSKA – 12 miejsce

ROCZNIK 2008:

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 8 miejsce
  • KINGA POSZELĘŻNA -18 miejsce
  • MARTYNA WOLIŃSKA – 23 miejsce
  • NATALIA STUDZIŃSKA – 28 miejsce

ROCZNIK 2006:

  • ALEKSANDRA CEDRO – 12 miejsce

ROCZNIK 2005-2003:

  • WIKTORIA WAGNER – 12 miejsce

GRATULACJE !!!

Wyniki: Drużynowe MP, Eliminacje do OOM Juniorek Młodszych Klasa II | Gdynia | 13-15.04.2018

Prezentujemy wyniki Drużynowych Mistrzostw Polski / Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Juniorek Młodszych Klasa II, które odbyły się w Gdyni w dniach 13-15.04.2018r.

DRUŻYNA w składzie:

  • ALICJA DZWONEK
  • ZUZANNA GAŁĄZKA
  • LAURA WOJCIECHOWSKA

zajęła 17 miejsce.

Wyniki indywidualne:

  • ALICJA DZWONEK – 25 miejsce, pierwsza rezerwowa na OOM
  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 52 miejsce
  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 60 miejsce
  • AMELIA PESKOVIC – 62 miejsce
  • ALEKSANDRA CEDRO – 73 miejsce

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY GRUPY B JUNIORKI MŁODSZE KLASA II
GDYNIA 13-14.04.18

  • NATALIA WODYŃSKA – 7 miejsce

GRATULACJE !!!