Puchar Prezesa Polskiego Związku Gimnastyki | Poznań

PUCHAR PREZESA PZG
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY
W UKŁADACH ZESPOŁOWYCH
14-15.06.2019 POZNAŃ

  • ALICJA BOCHNAK – 69 miejsce w wieloboju
  • LIDIA MISIEWICZ- 70 miejsce w wieloboju
  • MAJA LUFTMANN – 74 miejsce w wieloboju
  • GABRIELA ZABOROWSKA – 75 miejsce w wieloboju
  • NATALIA IDZINIAK – 77 miejsce w wieloboju
  • AGATA STEBLEWSKA – 82 miejsce w wieloboju

UKŁAD ZESPOŁOWY – 7 miejsce – w składzie:

  • Alicja Bochnak
  • Natalia Idziniak
  • Maja Luftmann
  • Lidia Misiewicz
  • Agata Steblewska
  • Gabriela Zaborowska

GRATULACJE!!!!

Zakończenie Roku Szkolnego 2019 | Szczecin

Zawody z okazji zakończenia roku
szkolnego
11.06.2019 Szczecin

ROCZNIK 2010 :

  • NATALIA IDZINIAK – 1 miejsce
  • AGATA STEBLEWSKA – 2 miejsce
  • MAJA LUFTMANN – 3 miejsce

ROCZNIK 2011 i młodsze:

  • LIDIA MISIEWICZ – 1 miejsce
  • NATALIA STAWARSKA – 2 miejsce
  • ALICJA BOCHNAK – 3 miejsce
  • JOANNA BOSAK – 3 miejsce

ROCZNIK 2010 i młodsze układ T-A:

  • ZUZANNA ZAKRZEWSKA – 1 miejsce
  • AMELIA PAPAJ – 2 miejsce
  • JAGODA JARSKA-SZYMCZAK- 3 miejsce

GRATULACJE!!!!

Wyniki: Indywidualne Mistrzostwa Polski | Giżycko

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA
POLSKI SENIOREK I MŁODZIEŻOWCA
MISTRZOSTWA POLSKI W UKŁADACH
ZESPOŁOWYCH JUNIOREK
31.05.- 02.06.2019 GIŻYCKO

SENIORKI:

  • PATRYCJA ULASS – 9 miejsce w wieloboju
    • finał z piłką – 8 miejsce
    • finał z maczugami – 6 miejsce
    • finał ze wstążką – 7 miejsce
  • MAŁGORZATA DANILUK – 11 miejsce w wieloboju
    • finał z maczugami – 7 miejsce
  • MONIKA SROCZYŃSKA – 20 miejsce w wieloboju

MŁODZIEŻOWIEC:

  • PATRYCA ULASS – 8 miejsce
  • MAŁGORZATA DANILUK – 9 miejsce

Zbiorowa reprezentacja Szczecina – BRĄZOWY MEDAL – w składzie:

  • NELA CINZER – MKS „KUSY”
  • NATALIA IMIELA – MKS „KUSY”
  • ALICJA DZWONEK – MKS „KUSY”
  • MARIKA BŁASZKIEWICZ – UKS „BŁĘKITNA”
  • KORNELIA LEWANDOWSKA – UKS „BŁĘKITNA”

GRATULACJE!!!!

Drużynowe MP Klasy II | Gdynia

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA
POLSKI KLASY II
ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEJ
OLIMPIADY MŁODZIEŻY KLASY II

10-12.05.2019 GDYNIA

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI – 21 miejsce

Drużyna w składzie:

  • ZUZANNA GAŁĄZKA
  • MARTYNA WOLIŃSKA
  • KINGA POSZELĘŻNA

 

ELIMINACJE

  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 58 miejsce w wieloboju
  • MARTYNA WOLIŃSKA – 80 miejsce w wieloboju
  • KINGA POSZELĘŻNA – 83 miejsce w wieloboju

GRATULACJE!!!!

Ogólnopolskie zawody w gimnastyce artystycznej | Twardogóra

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ
05-07.04.2019 TWARDOGÓRA

JUNIORKI 2004

  • NATALIA IMIELA – 4 miejsce w wieloboju

JUNIORKI 2006

  • ALICJA DZWONEK – 2 miejsce w wieloboju

JUNIORKI MŁODSZE 2007

  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 12 miejsce w wieloboju

JUNIORKI MŁODSZE 2008

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 5 miejsce w wieloboju
  • KINGA POSZELĘŻNA – 16 miejsce w wieloboju
  • MARTYNA WOLIŃSKA – 19 miejsce w wieloboju
  • NATALIA STUDZIŃSKA – 21 miejsce w wieloboju

GRATULACJE!!!!

XV Ogólnopolski Turniej Beskidów | Bielsko-Biała

XV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BESKIDÓW
30-31.03.2019 BIELSKO – BIAŁA

JUNIORKI MŁODSZE 2008-2007 A

  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 17 miejsce w wieloboju
  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 20 miejsce w wieloboju

JUNIORKI MŁODSZE 2008-2007 B

  • KINGA POSZELĘŻNA – 7 miejsce w wieloboju
  • MARIA GNIADEK – 13 miejsce w wieloboju

JUNIORKI MŁODSZE 2009

  • ANNA IMIELA – 17 miejsce w wieloboju
  • ALICJA ŁUNIEWSKA – 23 miejsce w wieloboju

GRATULACJE!!!!

44. Turniej Wiosny | 19. Memoriał Anny Kłos-Sulimy | Szczecin

44. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ WIOSNY
19. MEMORIAŁ ANNY KŁOS-SULIMY
23-24.03.2019
SZCZECIN

SENIORKI A

  • PATRYCJA ULASS – 2 miejsce w wieloboju
    • 5 miejsce w układzie z obręczą
    • 3 miejsce w układzie z piłką
    • 2 miejsce w układzie z maczugami
  • MAŁGORZATA DANILUK- 5 miejsce w wieloboju
    • 3 miejsce w układzie z obręczą
    • 3 miejsce w układzie z maczugami
    • 2 miejsce w układzie ze wstążką

SENIORKI B

  • MONIKA SROCZYŃSKA – 6 miejsce w wieloboju
    • 3 miejsce w układzie z obręczą
    • 7 miejsce w układzie z maczugami

JUNIORKI 2004-2005 A

  • NATALIA IMIELA – 5 miejsce w wieloboju
    • 7 miejsce w układzie z piłką
    • 4 miejsce w układzie z maczugami
    • 3 miejsce w układzie ze wstążką

JUNIORKI 2004-2005 B

  • NELA CINZER – 1 miejsce w wieloboju
    • 1 miejsce w układzie z obręczą
    • 2 miejsce w układzie z piłką

JUNIORKI 2006 A

  • ALICJA DZWONEK – 3 miejsce w wieloboju
    • 3 miejsce w układzie z piłką
    • 3 miejsce w układzie z maczugami

JUNIORKI MŁODSZE 2008-2007

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 4 miejsce w wieloboju
    • 7 miejsce w układzie z obręczą
    • 2 miejsce w układzie ze wstążką
  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 5 miejsce w wieloboju
    • 8 miejsce w układzie z obręczą
    • 4 miejsce w układzie z piłką

JUNIORKI MŁODSZE 2009

  • ANNA IMIELA – 8 miejsce w wieloboju
    • 7 miejsce w układzie ze skakanką
    • 6 miejsce w układzie z obręczą
  • ALICJA ŁUNIEWSKA – 9 miejsce w wieloboju
    • 9 miejsce w układzie ze skakanką
    • 9 miejsce w układzie z obręczą

MŁODZICZKI 2010 I MŁODSZE

  • LIDIA MISIEWICZ – 8 miejsce w wieloboju
    • 7 miejsce w układzie taneczno – akrobatycznym
    • 4 miejsce w układzie z obręczą
  • ALICJA BOCHNAK – 10 miejsce w wieloboju
    • 10 miejsce w układzie taneczno – akrobatycznym
    • 6 miejsce w układzie ze skakanką

GRATULACJE!!!!

III Puchar Dyrektora SMS | Gdynia | 02-03.03.2019

III PUCHAR DYREKTORA SMS
02 – 03.03.2019
GDYNIA

JUNIORKI

  • NATALIA IMIELA – 12 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2008-2007

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 18 miejsce w wieloboju
  • AMELIA PESKOVIC – 23 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2010

  • NATALIA IDZINIAK – 24 miejsce w wieloboju
  • MAJA LUFTMANN – 25 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2011

  • LIDIA MISIEWICZ – 11 miejsce
  • ALICJA BOCHNAK – 16 miejsce

Gratulujemy!