Wyniki: Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Młodzieżowca w gimnastyce artystycznej | Warszawa | 26-28.05.2017r.

W dniach 26-28.05.2017 w Warszawie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Młodzieżowca w gimnastyce artystycznej.

 

Karmen Batista Julia Jakowczyk

Nasze zawodniczki zdobyły zajęły następujące miejsca:

W kategorii seniorek:

  • Karmen Batista – 13. miejsce
  • Julia Jakowczyk – 15. miejsce.

W kategorii młodzieżowca:

  • Karmen Batista 11. miejsce
  • Julia Jakowczyk 13 miejsce

Reprezentantkom „Kusego” serdecznie gratulujemy osiąganych wyników.

Wyniki: ELIMINACJE DO OOM | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH KLASA III | GDYNIA 28-30.04.2017r.

W dniach 28-30.04.2017 roku w Gdyni odbyły się eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek kl. III. Zawodniczki MKS „Kusy” Szczecin pokazały wysoką formę zajmując odpowiednio:

  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 17 miejsce – kwalifikacja do OOM
  • TATIANA LATO – 34 miejsce
  • AMELIA PESKOVIC – 45 miejsce
  • NATALIA WODYŃSKA – 57 miejsce

Drużyna w składzie: Zuzanna Gałązka, Tatiana Lato, Amelia Peskovic w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek kl. III zajęła 10 miejsce

GRATULACJE !!!

Zdjęcie grupowe - eliminacje OOM i Drużynowe MP Juniorek KL. III

Wyniki: II OTWARTE MISTRZOSTWA GRYFINA 08-09.04.2017r

Superwieści z Gryfina! Zawodniczki MKS „Kusy” Szczecin osiągnęły bardzo dobre wyniki na odbywających się w dniach 8 i 9 kwietnia 2017r. II Otwartych Mistrzostwach Gryfina
1 złoto
2 srebra
3 brązy

Szczegółowe wyniki:

  • Juniorki Młodsze Klasa II:
    • Alicja Dzwonek – 5 miejsce
    • Aniela Wichrowska – 6 miejsce
    • Laura Wojciechowska – 8 miejsce
    • Aleksandra Cedro – 13 miejsce
  • Juniorki Młodsze Klasa III:
    • Zuzanna Gałązka – 2 miejsce
    • Ameila Peskovic – 2 miejsce
    • Tatiana Lato – 6 miejsce
    • Natalia Wodyńska – 11 miejsce
    • Lidia Sobczak – poza konkursem
    • Karolina Molka – poza konkursem
  • Młodziczki /3 układy/ rocznik 2008:
    • Maja Ambroszkiewicz – 1 miejsce
    • Martyna Wolińska – 3 miejsce
  • Rocznik 2008 i młodsze /2 układy/:
    • Anna Imiela – 3 miejsce
    • Natalia Studzińska – 4 miejsce
    • Kinga Poszelężna – 6 miejsce
    • Martyna Chaberska – 14 miejsce
    • Lena Ludwiczak – 15 miejsce
    • Sandra Krzemianowska – 16 miejsce
  • Rocznik 2009:
    • Alicja Łuniewska – 3 miejsce
    • Anna Jaszczyk – 7 miejsce
    • Maja Zamaro – 11 miejsce
    • Maja Rogowska – 12 miejsce
  • Rocznik 2010 i młodsze:
    • Natalia Idziniak – 5 miejsce
    • Maja Luftmann – 7 miejsce
    • Agata Steblewska – 9 miejsce
    • Lidia Miśkiewicz – 10 miejsce

GRATULUJEMY!!!

II otwarte mistrzostwa Gryfina - Reprezentacja MKS Kusy Szczecin

Sukces naszych zawodniczek! – Mistrzostwa Polski Juniorek – Gdynia 18.03.2017r.

W dniu 18.03.2017r. zawodniczki MKS „KUSY” Szczecin zdobyły brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorek w układach zespołowych.

Nasza reprezentacja wystąpiła w Gdyni w składzie : Nela Cinzer, Natalia Imiela, Milena Jabłońska, Patrycja Ulass, Patrycja Wodyńska i Oliwia Szulc.

Gratulujemy sukcesu zawodniczkom oraz trenerce, pani Katarzynie Konior.

 

 

[Wyniki] I PUCHAR POLSKI SENIOREK, OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY JUNIOREK, GIŻYCKO 03-05.03.2017

W dniach od 3. do 5. marca 2017r. odbyły się w Giżycku zawody Pucharu Polski Seniorek oraz Ogólnopolskie Zawody Juniorek. Reprezentujące nas zawodniczki osiągnęły następujące wyniki:

SENIORKI:

  • KARMEN BATISTA – 13 miejsce
  • JULIA JAKOWCZYK – 15 miejsce

JUNIORKI:

  • MAŁGORZATA DANILUK – 5 miejsce
  • PATRYCJA ULASS – 7 miejsce
  • NATALIA IMIELA – 23 miejsce
  • MONIKA SROCZYŃSKA – 27 miejsce

Gratulujemy !

Wyniki Zawodów Mikołajkowych 2016

Jak co roku, w grudniu, odbyły się Zawody Mikołajkowe, podczas których mogły sprawdzić swe umiejętności zawodniczki młodszych roczników.

Poniżej prezentujemy wyniki:

SKAKANKA

1. miejsce – Maja Ambroszkiewicz

2. miejsce – Ania Imiela

3. miejsce – Martyna Wolińska

UKŁAD TANECZNO-AKROBATYCZNY

1. miejsce –  Anna Jaszczyk

2. miejsce –  Maja Zamaro

3. miejsce –  Sandra Krzemianowska

Po zakończeniu zawodów starsze zawodniczki Kusego zaprezentowały się przed publicznością i młodszymi koleżankami w samodzielnie przygotowanych pokazach.

 

Zawodniczkom i trenerkom gratulujemy.

 

W nowym roku startowym szykuje się wiele zmian, zwłaszcza związanych ze zmianami w przepisach dotyczących oceniania układów. W związku z tym, zarówno przed trenerkami, jak i wszystkimi naszymi zawodniczkami, jest wiele pracy, by przygotować się do tegorocznych startów zgodnie z nowymi zasadami i w nowych układach. Życzymy wszystkim wytrwałości, zadowolenia z ciężkiej pracy, i wielu sukcesów.

MISTRZOSTWA POLSKI w UKŁADACH ZESPOŁOWYCH – WYNIKI

Wielka radość, bo z Dziwnowa zawodniczki Kusego wróciły z trofeami!

Złoto i tym samym Mistrzostwo Polski zdobyły juniorki młodsze – klasa II – w układzie z maczugami w składzie:

Nela Cinzer, Natalia Imiela, Milena Jabłońska, Oliwia Szulc, Patrycja Wodyńska

(w rezerwie – Patrycja Kołtunowska).

2. miejsce – UKS 41 Łódź

3. miejsce – SMS Jantar Gdynia

4. miejsce – UKS Błękitna Szczecin

Srebro wywalczyły Juniorki młodsze – klasa III – w układzie z obręczami w składzie:

Aleksandra Cedro, Alicja Dzwonek, Zuzanna Gałązka, Amelia Pesković, Aniela Wichrowska i Laura Wojciechowska.

1. miejsce – UKS 41 Łódź

3. miejsce – Reprezentacja Krakowa

4. miejsce – MKS Dąbrówka Poznań

W kategorii juniorek – w klasie I  – wyniki były następujące:

1. miejsce – PTG Sokół Kraków

2. miejsce – SMS Gdynia

3. miejsce – UKS Błękitna Szczecin  – zespół II

4. miejsce – Reprezentacja Warszawy

5. miejsce – PTG Sokół Kraków – zespół II

6. miejsce – UKS Błękitna Szczecin – zespół I

7. miejsce – MKS Kusy Szczecin

8. miejsce – MKS Dąbrówka Poznań

W kategorii młodziczek – w układzie tanecznym kolejność wyników jest następująca:

1. miejsce – PTG Sokół Kraków  – zespół II

2. miejsce – UKS Jantar Gdynia

3. miejsce -UKS Błękitna Szczecin

4. miejsce – Reprezentacja Krakowa

5. miejsce – UKS Irina Warszawa

6. miejsce – MKS Dąbrówka Poznań

7. miejsce – MKS KUSY Szczecin

8. miejsce – SGA Warszawa

Podczas zawodów nasze zawodniczki  – Ania Imiela i Patrycja Kołtunowska – zaprezentowały się w pokazach dla publiczności.

Serdecznie gratulujemy gimnastyczkom i trenerkom!

img_3337