MISTRZOSTWA POLSKI w UKŁADACH ZESPOŁOWYCH – WYNIKI

Wielka radość, bo z Dziwnowa zawodniczki Kusego wróciły z trofeami!

Złoto i tym samym Mistrzostwo Polski zdobyły juniorki młodsze – klasa II – w układzie z maczugami w składzie:

Nela Cinzer, Natalia Imiela, Milena Jabłońska, Oliwia Szulc, Patrycja Wodyńska

(w rezerwie – Patrycja Kołtunowska).

2. miejsce – UKS 41 Łódź

3. miejsce – SMS Jantar Gdynia

4. miejsce – UKS Błękitna Szczecin

Srebro wywalczyły Juniorki młodsze – klasa III – w układzie z obręczami w składzie:

Aleksandra Cedro, Alicja Dzwonek, Zuzanna Gałązka, Amelia Pesković, Aniela Wichrowska i Laura Wojciechowska.

1. miejsce – UKS 41 Łódź

3. miejsce – Reprezentacja Krakowa

4. miejsce – MKS Dąbrówka Poznań

W kategorii juniorek – w klasie I  – wyniki były następujące:

1. miejsce – PTG Sokół Kraków

2. miejsce – SMS Gdynia

3. miejsce – UKS Błękitna Szczecin  – zespół II

4. miejsce – Reprezentacja Warszawy

5. miejsce – PTG Sokół Kraków – zespół II

6. miejsce – UKS Błękitna Szczecin – zespół I

7. miejsce – MKS Kusy Szczecin

8. miejsce – MKS Dąbrówka Poznań

W kategorii młodziczek – w układzie tanecznym kolejność wyników jest następująca:

1. miejsce – PTG Sokół Kraków  – zespół II

2. miejsce – UKS Jantar Gdynia

3. miejsce -UKS Błękitna Szczecin

4. miejsce – Reprezentacja Krakowa

5. miejsce – UKS Irina Warszawa

6. miejsce – MKS Dąbrówka Poznań

7. miejsce – MKS KUSY Szczecin

8. miejsce – SGA Warszawa

Podczas zawodów nasze zawodniczki  – Ania Imiela i Patrycja Kołtunowska – zaprezentowały się w pokazach dla publiczności.

Serdecznie gratulujemy gimnastyczkom i trenerkom!

img_3337

MMM Gryfino 1- 2.10.2016 r. – WYNIKI

W Gryfinie w pierwszy weekend października wystartowały nasze młodziczki. Poniżej prezentujemy wyniki zawodów.

 

W WIELOBOJU zawodniczki zajęły następujące lokaty:   

 

ZUZANNA GAŁĄZKA – 5. miejsce

AMELIA  PESKOVIC – 18. miejsce

NATALIA WODYŃSKA – 24. miejsce

TATIANA LATO – 26. miejsce

MAJA  AMBROSZKIEWICZ – 30. miejsce

KAROLINA  MOLKA  – 34. miejsce

 

FINAŁY w poszczególnych układach:

UKŁAD ZE SKAKANKĄ:

ZUZANNA GAŁĄZKA – 7. miejsce

 

UKŁAD Z OBRĘCZĄ:

ZUZANNA GAŁĄZKA – 5. miejsce

                                                   GRATULACJE !!!

Puchar Polski III edycja – wyniki

Startując w zawodach o Puchar Polski, które odbyły się w Łodzi w dniach od 24 do 25 września br., nasze zawodniczki uzyskały następujące wyniki:

W kategorii juniorek w wieloboju MAŁGORZATA  DANILUK zajęła  9. miejsce, a w  układach indywidualnych  – następujące lokaty:

W UKŁADZIE ZE SKAKANKĄ – 10. miejsce

W UKŁADZIE Z OBRĘCZĄ – 12. miejsce

W UKŁADZIE Z PIŁKĄ – 9. miejsce

W UKŁADZIE Z MACZUGAMI – 10. miejsce

 

W kategorii seniorek w wieloboju KARMEN BATISTA zajęła 10. miejsce, a w układach indywidualnych następujące lokaty:

W UKŁADZIE Z OBRĘCZĄ – 10. miejsce

W UKŁADZIE Z PIŁKĄ – 11. miejsce

W UKŁADZIE Z MACZUGAMI – 9. miejsce

W UKŁADZIE ZE WSTĄŻKĄ – 9. miejsce

 GRATULUJEMY ZAWODNICZKOM I TRENERKOM.

Turniej Młodości – Gdynia 2016

Wyniki naszych zawodniczek z pierwszych wrześniowych zawodów.

Juniorki młodsze – klasa II – wielobój:

Natalia Imiela – miejsce 11.

Milena Jabłońska – miejsce 12.

Patrycja Wodyńska – miejsce 20.

Nela Cinzer – miejsce 23.

Oliwia Szulc – miejsce 25.

Judyta Kopaniecka – miejsce 33.

Patrycja Kołtunowska – miejsce 36.

W układzie tanecznym:

Natalia Imiela -miejsce 10.

Milena Jabłońska – miejsce 11.

W układzie z piłką:

Natalia Imiela – miejsce 11.

Oliwia Szulc – miejsce 15.

W układzie ze wstążką:

Milena Jabłońska – miejsce 9.

Natalia Imiela – miejsce 14.

 

Juniorki młodsze – klasa III – wielobój:

Alicja Dzwonek  – miejsce 10.

Laura Wojciechowska – miejsce 15.

Aniela Wichrowska – miejsce 18.

Aleksandra Cedro -miejsce 23.

W układzie ze skakanką:

Laura Wojciechowska – miejsce 10.

Alicja Dzwonek – miejsce 15.

W układzie z piłką:

Alicja Dzwonek – miejsce 6.

Aniela Wichrowska – miejsce 13.

GRATULUJEMY ZAWODNICZKOM I TRENERKOM:)

 

Festiwal Sportów Gimnstycznych „POL – GYM”, Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Juniorek Zabrze

W dniach 28.04-01.05.2016 r. w hali MOSIR w Zabrzu odbył się Festiwal Sportów Gimnastycznych „POL – GYM”, który obejmował Gimnastykę Sportową, Gimnastykę Artystyczną, Akrobatykę, Trampolinę i Skoki na Ścieżce. W zawodach uczestniczyły zawodniczki i zawodnicy  z całej Polski.

Z przyjemnością prezentujemy wyniki reprezentantek naszego Klubu, w poszczególnych kategoriach:

Seniorki:

8. miejsce – Katarzyna Iwanowska

17. miejsce – Karmen Batista

Juniorki:

14. miejsce – Małgorzata Daniluk

19. miejsce – Patrycja Ulass

40. miejsce – Julia Jakowczyk

55. miejsce – Anna Fydrych

73. miejsce – Monika Sroczyńska

75. miejsce – Wiktoria Wagner

GRATULACJE DLA ZAWODNICZEK I PAŃ TRENEREK!

Plakat-pol-gym-2016

XI Ogólnopolskie zawody UKS-ów w Gimnastyce Artystycznej Gdynia 2016

W dniach 23-24.04.2016r.  w Gdyni odbyły się kolejne Ogólnopolskie Otwarte Zawody Uczniowskich Klubów Sportowych w gimnastyce artystycznej. W zawodach udział wzięło łącznie 130 zawodniczek z 14 klubów z całej Polski. W tym roku organizatorem po raz pierwszy był klub UKS ”Jantar” Gdynia wraz ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w gimnastyce artystycznej.

Z przyjemnością prezentujemy wyniki reprezentantek naszego Klubu w wieloboju, w poszczególnych kategoriach:

Wielobój

Rocznik 2007, startujących 26 zawodniczek

6. miejsce – Zuzanna Gałązka

14. miejsce – Natalia Wodyńska

Rocznik 2006, startujących 21 zawodniczek

5. miejsce – Laura Wojciechowska

8. miejsce – Alicja Dzwonek

Juniorki młodsze 2004-2005, startujących 29 zawodniczek

13. Judyta Kopaniecka

18. Milena Jabłońska

Juniorki, startujących 31 zawodniczek

8. Patrycja Ulass

11. Małgorzata Daniluk

Pk. Julia Jakowczyk i Wiktoria Wagner

Finał

Rocznik 2007

8. miejsce – Zuzanna Gałązka

Rocznik 2006

4. miejsce – Alicja Dzwonek

5. miejsce – Laura Wojciechowska

Juniorki

6. miejsce – Patrycja Ulass

GRATULACJE DLA ZAWODNICZEK I PAŃ TRENEREK!

IMG_2525

XII Ogólnopolski Turniej Beskidów Bielsko-Biała 2016

W dniach 15-17.04.2016 odbyła się w Bielsko-Białej XII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Beskidów w gimnastyce artystycznej.  Organizatorem zawodów, w których wzięły udział 143 zawodniczki z całej Polski, był klub SGA Bielsko-Biała.

Z przyjemnością prezentujemy wyniki reprezentantek naszego Klubu w wieloboju, w poszczególnych kategoriach:

Juniorki młodsze  – rocznik 2004:

7. miejsce – Patrycja Wodyńska

8. miejsce – Judyta Kopaniecka

9. miejsce – Nela Cinzer

Młodziczki – rocznik 2007:

10. miejsce – Amelia Peškovič

22. miejsce – Tatiana Lato

GRATULACJE DLA ZAWODNICZEK I PAŃ TRENEREK!

beskidy

IV Baltic Junior Cup Rumia 2016

W dniach  9-10.04.2016 odbył się w Rumi IV Baltic Junior Cup 2016 organizowany przez SGA Gdynia.

Po raz kolejny zaprezentowały się znakomite zawodniczki z całej Polski, jak również z Azerbejdżanu, Litwy i Ukrainy. Tym razem turniej juniorski odbył się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul.Mickiewicza 49.  O Puchar Bałtyku walczyły zawodniczki aż w 7 kategoriach wiekowych – od 8 do 15 lat.

Z przyjemnością prezentujemy wyniki wieloboju naszych zawodniczek w poszczególnych kategoriach:

Juniorki  – rocznik 2001-2002:

11. miejsce – Małgorzata Daniluk

17. miejsce – Julia Jakowczyk

Juniorki  – rocznik 2003:

10. miejsce – Partycja Ulass

19. miejsce – Monika Sroczyńska

Juniorki młodsze – rocznik 2004:

4. miejsce – Natalia Imiela

Juniorki młodsze – rocznik 2005:

9. miejsce – Patrycja Kołtunowska

Juniorki młodsze – rocznik 2006:

8. miejsce – Laura Wojciechowska

11. miejsce – Alicja Dzwonek

GRATULACJE DLA ZAWODNICZEK I PAŃ TRENEREK!

I edycja Pucharu Polski Juniorek i Seniorek – Gdynia

W dniach 4-6.03 odbyła się w Gdyni I edycja Pucharu Polski w gimnastyce artystycznej.  Organizatorem zawodów jest SMS Gdynia oraz UKS Jantar Gdynia. W zawodach wzięły udział zawodniczki Kadry Polski Juniorek i Seniorek. Dodatkowo, zgodnie z regulaminem PZG każdy klub miał prawo zgłosić również po jednej zawodniczce spoza kadry zarówno w kategorii juniorek jak i seniorek.

Z przyjemnością prezentujemy wyniki wieloboju naszych zawodniczek w poszczególnych kategoriach:

Juniorki:

Małgorzata Daniluk – 13 miejsce

Seniorki:

Katarzyna Iwanowska – 8 miejsce

Karmen Batista – 12 miejsce.

 

GRATULACJE DLA ZAWODNICZEK I PAŃ TRENEREK!

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZICZEK GDYNIA 2015

W dniach 3-4.10.2015 w Gdyni odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM). Rywalizowały 34 zawodniczki z 5 klubów.

Nasze reprezentantki zajęły następujące miejsca:

W wieloboju:

Laura Wojciechowska – 5 miejsce

Alicja Dzwonek – 9 miejsce

Patrycja Marnik – 12 miejsce

Aniela Wichrowska – 14 miejsce

Aleksandra Cedro – 20 miejsce

Amelia Peškovič – 23 miejsce

Zuzanna Gałązka – 28 miejsce

Tatiana Lato  – 30 miejsce

 

W finale z układem tanecznym

Laura Wojciechowska 4 miejsce

 

W finale układu z obręczą

Laura Wojciechowska – 3 miejsce

Patrycja Marnik – 4 miejsce

Aniela Wichrowska – 6 miejsce

Alicja Dzwonek – 7 miejsce

 

W finale układu ze skakanką

Aniela Wichrowska – 4 miejsce

Alicja Dzwonek – 5 miejsce

Zawodniczkom i ich ternerce, GRATULUJEMY