43. Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej | Wrocław

43 MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ
W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ
22-23.06.2019 WROCŁAW

JUNIOR A:

  • NATALIA IMIELA – 3 miejsce w wieloboju
    • Finał 1 przybór – 4 miejsce
    • 2 przybór – 6 miejsce
  • ALICJA DZWONEK- 4 miejsce w wieloboju
    • Finał 1 przybór – 3 miejsce
    • 2 przybór – 4 miejsce

JUNIOR B:

  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 2 miejsce w wieloboju
    • Finał 1 przybór – 2 miejsce
    • 2 przybór – 2 miejsce

ROCZNIK 2007A:

  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 2 miejsce w wieloboju
    • Finał 1 przybór – 1 miejsce
    • 2 przybór – 1 miejsce

ROCZNIK 2008A:

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 1 miejsce w wieloboju
    • Finał 1 przybór – 3 miejsce
    • 2 przybór – 1 miejsce

ROCZNIK 2010A:

  • MAJA LUFTMANN – 8 miejsce w wieloboju
    • Finał – 7 miejsce
  • NATALIA IDZINIAK – 9 miejsce w wieloboju
    • Finał – 6 miejsce

ROCZNIK 2010B:

  • GABRIELA ZABOROWSKA – 2 miejsce
    • Finał – 3 miejsce

ROCZNIK 2011A:

  • ALICJA BOCHNAK – 3 miejsce
    • Finał – 4 miejsce

ROCZNIK 2012:

  • ISABELLA NOWAK ESCOBEDO – 6 miejsce
    • Finał – 4 miejsce

GRATULACJE !!!!

Puchar Prezesa Polskiego Związku Gimnastyki | Poznań

PUCHAR PREZESA PZG
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY
W UKŁADACH ZESPOŁOWYCH
14-15.06.2019 POZNAŃ

  • ALICJA BOCHNAK – 69 miejsce w wieloboju
  • LIDIA MISIEWICZ- 70 miejsce w wieloboju
  • MAJA LUFTMANN – 74 miejsce w wieloboju
  • GABRIELA ZABOROWSKA – 75 miejsce w wieloboju
  • NATALIA IDZINIAK – 77 miejsce w wieloboju
  • AGATA STEBLEWSKA – 82 miejsce w wieloboju

UKŁAD ZESPOŁOWY – 7 miejsce – w składzie:

  • Alicja Bochnak
  • Natalia Idziniak
  • Maja Luftmann
  • Lidia Misiewicz
  • Agata Steblewska
  • Gabriela Zaborowska

GRATULACJE!!!!

Zakończenie Roku Szkolnego 2019 | Szczecin

Zawody z okazji zakończenia roku
szkolnego
11.06.2019 Szczecin

ROCZNIK 2010 :

  • NATALIA IDZINIAK – 1 miejsce
  • AGATA STEBLEWSKA – 2 miejsce
  • MAJA LUFTMANN – 3 miejsce

ROCZNIK 2011 i młodsze:

  • LIDIA MISIEWICZ – 1 miejsce
  • NATALIA STAWARSKA – 2 miejsce
  • ALICJA BOCHNAK – 3 miejsce
  • JOANNA BOSAK – 3 miejsce

ROCZNIK 2010 i młodsze układ T-A:

  • ZUZANNA ZAKRZEWSKA – 1 miejsce
  • AMELIA PAPAJ – 2 miejsce
  • JAGODA JARSKA-SZYMCZAK- 3 miejsce

GRATULACJE!!!!

Wyniki: Indywidualne Mistrzostwa Polski | Giżycko

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA
POLSKI SENIOREK I MŁODZIEŻOWCA
MISTRZOSTWA POLSKI W UKŁADACH
ZESPOŁOWYCH JUNIOREK
31.05.- 02.06.2019 GIŻYCKO

SENIORKI:

  • PATRYCJA ULASS – 9 miejsce w wieloboju
    • finał z piłką – 8 miejsce
    • finał z maczugami – 6 miejsce
    • finał ze wstążką – 7 miejsce
  • MAŁGORZATA DANILUK – 11 miejsce w wieloboju
    • finał z maczugami – 7 miejsce
  • MONIKA SROCZYŃSKA – 20 miejsce w wieloboju

MŁODZIEŻOWIEC:

  • PATRYCA ULASS – 8 miejsce
  • MAŁGORZATA DANILUK – 9 miejsce

Zbiorowa reprezentacja Szczecina – BRĄZOWY MEDAL – w składzie:

  • NELA CINZER – MKS „KUSY”
  • NATALIA IMIELA – MKS „KUSY”
  • ALICJA DZWONEK – MKS „KUSY”
  • MARIKA BŁASZKIEWICZ – UKS „BŁĘKITNA”
  • KORNELIA LEWANDOWSKA – UKS „BŁĘKITNA”

GRATULACJE!!!!

Drużynowe MP Klasy II | Gdynia

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA
POLSKI KLASY II
ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEJ
OLIMPIADY MŁODZIEŻY KLASY II

10-12.05.2019 GDYNIA

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI – 21 miejsce

Drużyna w składzie:

  • ZUZANNA GAŁĄZKA
  • MARTYNA WOLIŃSKA
  • KINGA POSZELĘŻNA

 

ELIMINACJE

  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 58 miejsce w wieloboju
  • MARTYNA WOLIŃSKA – 80 miejsce w wieloboju
  • KINGA POSZELĘŻNA – 83 miejsce w wieloboju

GRATULACJE!!!!

Ogólnopolskie zawody w gimnastyce artystycznej | Twardogóra

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ
05-07.04.2019 TWARDOGÓRA

JUNIORKI 2004

  • NATALIA IMIELA – 4 miejsce w wieloboju

JUNIORKI 2006

  • ALICJA DZWONEK – 2 miejsce w wieloboju

JUNIORKI MŁODSZE 2007

  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 12 miejsce w wieloboju

JUNIORKI MŁODSZE 2008

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 5 miejsce w wieloboju
  • KINGA POSZELĘŻNA – 16 miejsce w wieloboju
  • MARTYNA WOLIŃSKA – 19 miejsce w wieloboju
  • NATALIA STUDZIŃSKA – 21 miejsce w wieloboju

GRATULACJE!!!!