Wyniki: Turniej Międzynarodowy „Srebrny Sokół” | Kraków | 18-19.11.2017r.

Zawodniczki „Kusego”  wystąpiły na turnieju wśród 165 zawodniczek z Ukrainy, Słowacji, Łotwy i wielu klubów z Polski.

Wyniki naszych zawodniczek:

Rocznik 2003:

  • Wiktoria Wagner – wielobój – 9 miejsce

Rocznik 2006:

  • Laura Wojciechowska – wielobój – 8 miejsce

Rocznik 2007:

  • Amelia Peskovic – wielobój – 20 miejsce
  • Zuzanna Gałązka – wielobój – 30 miejsce.

17-19.11.2017 | Turniej Międzynarodowy „Poznańskie koziołki” | Poznań

Przedstawiamy wyniki z Turnieju Międzynarodowego w Poznaniu, który odbył się w dniach 17-19.11.2017r.

W „Poznańskie Koziołkach” startowało 128 zawodniczek z Ukrainy, Czech i licznych klubów z Polski:

Kategoria juniorek grupa A

  • Małgorzata Daniluk – wielobój – 2 miejsce, finał z maczugami – 1 miejsce, finał z obręczą – 3 miejsce.

Rocznik 2007 grupa B

  • Tatiana Lato – wielobój – 2 miejsce, finał w układzie tanecznym – 1 miejsce, skakanka – 2 miejsce.

Rocznik 2008 grupa A

  • Natalia Studzińska – wielobój – 18 miejsce

Rocznik 2009

grupa A

  • Alicja Łuniewska – 9 miejsce
  • Ania Imiela – 12 miejsce

grupa B

  • Anna Jaszczyk – 9 miejsce

Rocznik 2010 i młodsze

  • Agata Steblewska – 4 miejsce
  • Lidia Misiewicz – 7 miejsce.

Wyniki: II OTWARTE MISTRZOSTWA GRYFINA 08-09.04.2017r

Superwieści z Gryfina! Zawodniczki MKS „Kusy” Szczecin osiągnęły bardzo dobre wyniki na odbywających się w dniach 8 i 9 kwietnia 2017r. II Otwartych Mistrzostwach Gryfina
1 złoto
2 srebra
3 brązy

Szczegółowe wyniki:

  • Juniorki Młodsze Klasa II:
    • Alicja Dzwonek – 5 miejsce
    • Aniela Wichrowska – 6 miejsce
    • Laura Wojciechowska – 8 miejsce
    • Aleksandra Cedro – 13 miejsce
  • Juniorki Młodsze Klasa III:
    • Zuzanna Gałązka – 2 miejsce
    • Ameila Peskovic – 2 miejsce
    • Tatiana Lato – 6 miejsce
    • Natalia Wodyńska – 11 miejsce
    • Lidia Sobczak – poza konkursem
    • Karolina Molka – poza konkursem
  • Młodziczki /3 układy/ rocznik 2008:
    • Maja Ambroszkiewicz – 1 miejsce
    • Martyna Wolińska – 3 miejsce
  • Rocznik 2008 i młodsze /2 układy/:
    • Anna Imiela – 3 miejsce
    • Natalia Studzińska – 4 miejsce
    • Kinga Poszelężna – 6 miejsce
    • Martyna Chaberska – 14 miejsce
    • Lena Ludwiczak – 15 miejsce
    • Sandra Krzemianowska – 16 miejsce
  • Rocznik 2009:
    • Alicja Łuniewska – 3 miejsce
    • Anna Jaszczyk – 7 miejsce
    • Maja Zamaro – 11 miejsce
    • Maja Rogowska – 12 miejsce
  • Rocznik 2010 i młodsze:
    • Natalia Idziniak – 5 miejsce
    • Maja Luftmann – 7 miejsce
    • Agata Steblewska – 9 miejsce
    • Lidia Miśkiewicz – 10 miejsce

GRATULUJEMY!!!

II otwarte mistrzostwa Gryfina - Reprezentacja MKS Kusy Szczecin