44. Turniej Wiosny | 19. Memoriał Anny Kłos-Sulimy | Szczecin

44. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ WIOSNY
19. MEMORIAŁ ANNY KŁOS-SULIMY
23-24.03.2019
SZCZECIN

SENIORKI A

  • PATRYCJA ULASS – 2 miejsce w wieloboju
    • 5 miejsce w układzie z obręczą
    • 3 miejsce w układzie z piłką
    • 2 miejsce w układzie z maczugami
  • MAŁGORZATA DANILUK- 5 miejsce w wieloboju
    • 3 miejsce w układzie z obręczą
    • 3 miejsce w układzie z maczugami
    • 2 miejsce w układzie ze wstążką

SENIORKI B

  • MONIKA SROCZYŃSKA – 6 miejsce w wieloboju
    • 3 miejsce w układzie z obręczą
    • 7 miejsce w układzie z maczugami

JUNIORKI 2004-2005 A

  • NATALIA IMIELA – 5 miejsce w wieloboju
    • 7 miejsce w układzie z piłką
    • 4 miejsce w układzie z maczugami
    • 3 miejsce w układzie ze wstążką

JUNIORKI 2004-2005 B

  • NELA CINZER – 1 miejsce w wieloboju
    • 1 miejsce w układzie z obręczą
    • 2 miejsce w układzie z piłką

JUNIORKI 2006 A

  • ALICJA DZWONEK – 3 miejsce w wieloboju
    • 3 miejsce w układzie z piłką
    • 3 miejsce w układzie z maczugami

JUNIORKI MŁODSZE 2008-2007

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 4 miejsce w wieloboju
    • 7 miejsce w układzie z obręczą
    • 2 miejsce w układzie ze wstążką
  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 5 miejsce w wieloboju
    • 8 miejsce w układzie z obręczą
    • 4 miejsce w układzie z piłką

JUNIORKI MŁODSZE 2009

  • ANNA IMIELA – 8 miejsce w wieloboju
    • 7 miejsce w układzie ze skakanką
    • 6 miejsce w układzie z obręczą
  • ALICJA ŁUNIEWSKA – 9 miejsce w wieloboju
    • 9 miejsce w układzie ze skakanką
    • 9 miejsce w układzie z obręczą

MŁODZICZKI 2010 I MŁODSZE

  • LIDIA MISIEWICZ – 8 miejsce w wieloboju
    • 7 miejsce w układzie taneczno – akrobatycznym
    • 4 miejsce w układzie z obręczą
  • ALICJA BOCHNAK – 10 miejsce w wieloboju
    • 10 miejsce w układzie taneczno – akrobatycznym
    • 6 miejsce w układzie ze skakanką

GRATULACJE!!!!

Wyniki: TURNIEJ MŁODOŚCI | GDYNIA | 17-18.11.2018

TURNIEJ MŁODOŚCI
GDYNIA 17 – 18.11.18r

JUNIORKI MŁODSZE KLASA II

  • ALICJA DZWONEK – 14 miejsce w wieloboju
    • maczugi – 4 miejsce
  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 30 miejsce w wieloboju
    • maczugi – 9 miejsce
  • ALEKSANDRA CEDRO – 42 miejsce w wieloboju

JUNIORKI MŁODSZE KLASA III

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 12 miejsce w wieloboju
    • skakanka – 9 miejsce
  • MARTYNA WOLIŃSKA – 29 miejsce w wieloboju
  • NATALIA STUDZIŃSKA – 32 miejsce w wieloboju

Gratulacje!