44. Turniej Wiosny | 19. Memoriał Anny Kłos-Sulimy | Szczecin

44. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ WIOSNY
19. MEMORIAŁ ANNY KŁOS-SULIMY
23-24.03.2019
SZCZECIN

SENIORKI A

  • PATRYCJA ULASS – 2 miejsce w wieloboju
    • 5 miejsce w układzie z obręczą
    • 3 miejsce w układzie z piłką
    • 2 miejsce w układzie z maczugami
  • MAŁGORZATA DANILUK- 5 miejsce w wieloboju
    • 3 miejsce w układzie z obręczą
    • 3 miejsce w układzie z maczugami
    • 2 miejsce w układzie ze wstążką

SENIORKI B

  • MONIKA SROCZYŃSKA – 6 miejsce w wieloboju
    • 3 miejsce w układzie z obręczą
    • 7 miejsce w układzie z maczugami

JUNIORKI 2004-2005 A

  • NATALIA IMIELA – 5 miejsce w wieloboju
    • 7 miejsce w układzie z piłką
    • 4 miejsce w układzie z maczugami
    • 3 miejsce w układzie ze wstążką

JUNIORKI 2004-2005 B

  • NELA CINZER – 1 miejsce w wieloboju
    • 1 miejsce w układzie z obręczą
    • 2 miejsce w układzie z piłką

JUNIORKI 2006 A

  • ALICJA DZWONEK – 3 miejsce w wieloboju
    • 3 miejsce w układzie z piłką
    • 3 miejsce w układzie z maczugami

JUNIORKI MŁODSZE 2008-2007

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 4 miejsce w wieloboju
    • 7 miejsce w układzie z obręczą
    • 2 miejsce w układzie ze wstążką
  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 5 miejsce w wieloboju
    • 8 miejsce w układzie z obręczą
    • 4 miejsce w układzie z piłką

JUNIORKI MŁODSZE 2009

  • ANNA IMIELA – 8 miejsce w wieloboju
    • 7 miejsce w układzie ze skakanką
    • 6 miejsce w układzie z obręczą
  • ALICJA ŁUNIEWSKA – 9 miejsce w wieloboju
    • 9 miejsce w układzie ze skakanką
    • 9 miejsce w układzie z obręczą

MŁODZICZKI 2010 I MŁODSZE

  • LIDIA MISIEWICZ – 8 miejsce w wieloboju
    • 7 miejsce w układzie taneczno – akrobatycznym
    • 4 miejsce w układzie z obręczą
  • ALICJA BOCHNAK – 10 miejsce w wieloboju
    • 10 miejsce w układzie taneczno – akrobatycznym
    • 6 miejsce w układzie ze skakanką

GRATULACJE!!!!

Zaproszenie na 44. Turniej Wiosny – 19. memoriał Anny Kłos-Sulimy

Międzyszkolny Klub Sportowy „Kusy Szczecin” z przyjemnością zaprasza na współorganizowany przez niego 44. Międzynarodowy „Turniej Wiosny” i 19. Memoriał Anny Kłos – Sulimy w gimnastyce artystycznej, który odbędzie się w dniach 23-24.03.2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 przy ul. Świętoborzyców 40 w Szczecinie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Klubu oraz mieszkańców Szczecina i regionu do udziału w tym największym i najbardziej prestiżowym w naszym województwie święcie gimnastyki artystycznej. Jest to niepowtarzalna okazja obserwowania i kibicowania utalentowanym młodym dziewczętom, w tym reprezentantkom Szczecina, uprawiającym pełen wdzięku i piękna sport, jakim jest gimnastyka artystyczna.

Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Wyniki: Turniej Mikołajkowy dla zawodniczek klubu MKS „Kusy” | Szczecin | 2018

W miniony weekend odbył się w Szczecinie Turniej Mikołajkowy zorganizowany dla najmłodszych zawodniczek klubu MKS „Kusy” Szczecin. Wzięło w nim udział 36 młodych zawodniczek. Poniżej prezentujemy wyniki.
Rocznik 2010 i młodsze układ z  obręczą
grupa A:
  1. Misiewicz Lidia
  2. Luftmann Maja
  3. Idziniak Natalia
  4. Steblewska Agata

Rocznik 2009 i młodsze układ z obręczą
grupa B:

  1. Sztuba  Maja
  2. Zaborowska Gabrysia
  3. Gromek Jessica
  4. Bylina Marysia
    Bochniak Alicja
    Batista Noemi

Rocznik 2010 i młodsze układ taneczno – aktobatyczny:

  1. Maślak Sara
  2. Stawarska Natalia
  3. Majewska Lena
  4. Joniec Julia
    Pytko Zofia
    Sawczuk Lena
    Gaweł Weronika
    Mieczkowska-Idzik Sonia
    Papaj Amelia
    Nowaczewska Zuzanna
    Kobalczyk Julia
    Kruppa Lena
    Poleszak Zuzanna
    Kujawa Lilianna

Rocznik 2012 i młodsze układ taneczno-akrobatyczny:

  1. Bosak Joanna
  2. Jarska-Szymczak Jagoda
  3. Nowak-Eskobedo Isaella
  4. Bukowska Nina
    Zdulska Rozalia
    Włodarczyk Maja
    Kopacka Alicja
    Zakrzewska Zuzanna
    Kłosek Milada
    Mikołajczyk Liliana
    Lewandowska Gabrysia

Na turnieju zaznaczyły swoją obecność również starsze, doświadczone zawodniczki prezentując kunszt gimnastyczny w pięknych pokazach towarzyszących. Podczas wydarzenia pożegnaliśmy również dwie juniorki, które postanowiły zakończyć przygodę z gimnastyką: Milenę Jabłońską i Wiktorię Wagner.

Wyniki: TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY | BRZEG DOLNY | 09-11.11.2018

TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY
BRZEG DOLNY 09 – 11.11.18r

ROCZNIK 2006 A

  • ALEKSANDRA CEDRO – 6 miejsce

ROCZNIK 2007 A

  • AMELIA PESKOVIC – 9 miejsce
  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 11 miejsce

ROCZNIK 2007 B

  • TATIANA LATO – 3 miejsce

ROCZNIK 2008 A

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 6 miejsce
  • KINGA POSZELĘŻNA – 16 miejsce
  • NATALIA STUDZIŃSKA – 22 miejsce

ROCZNIK 2009 A

  • ANNA IMIELA – 11 miejsce
  • ALICJA ŁUNIEWSKA – 12 miejsce

ROCZNIK 2011 A

  • LIDIA MISIEWICZ – 4 miejsce

GRATULACJE !!!

Wyniki: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików | Police | 06-07.10.2018r.

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE
MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
POLICE 06 – 07.10.2018r.

MMM – WIELOBÓJ :

  • ANNA IMIELA – 17 miejsce
  • ALICJA ŁUNIEWSKA – 18 miejsce
  • LIDIA MISIEWICZ – 22 miejsce
  • ANNA JASZCZYK – 23 miejsce
  • MAJA ZAMARO – 25 miejsce
  • NATALIA IDZINIAK – 26 miejsce
  • AGATA STEBLEWSKA – 27 miejsce
  • MAJA LUFTMANN – 29 miejsce

MMM – UKŁADY ZESPOŁOWE:

  • III MIEJSCE – MKS „KUSY” SZCZECIN w składzie:
    • Anna Imiela
    • Lidia Misiewicz
    • Maja Zamaro
    • Natalia Idziniak
    • Agata Steblewska
    • Alicja Łuniewska
    • Maja Luftmann

GRATULACJE!!!

Wyniki: Puchar Polski Juniorek | Łomianki | 29-30.09.2018

PUCHAR POLSKI JUNIOREK,
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY JUNIOREK GRUPA B
ŁOMIANKI, 29 – 30.09.2018r

PUCHAR POLSKI:

  • PATRYCJA ULASS
    • 12 miejsce w wieloboju
    • 5 miejsce w układzie z piłką
  • NATALIA IMIELA
    • 24 miejsce w wieloboju
  • MONIKA SROCZYŃSKA
    • 31 miejsce w wieloboju

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY JUNIOREK GRUPA B:

  • NELA CINZER
    • 8 miejsce w wieloboju
  • MILENA JABŁOŃSKA
    • 11 miejsce w wieloboju

GRATULACJE !!!

Wyniki: PUCHAR PREZESA PZG | POZNAŃ | 08-09.06.2018r.

Prezentujemy wyniki z turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Gimnastycznego, który odbył się w Poznaniu w dniach 08- 09.06.18r:

  • ANNA IMIELA – 49 miejsce w wieloboju
  • ALICJA ŁUNIEWSKA – 54 miejsce w wieloboju
  • ANNA JASZCZYK – 78 miejsce w wieloboju
  • LIDIA MISIEWICZ – 81 miejsce w wieloboju
  • NATALIA IDZINIAK – 88 miejsce w wieloboju
  • MAJA ZAMARO – 92 miejsce w wieloboju

GRATULACJE !!!

Wyniki: MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ | WROCŁAW | 08-10.06.2018r

Wracamy ze złotym medalem!!!🥇 Turniej we Wrocławiu był dla nas bardzo udany, gdyż wszystkie zawodniczki zajęły miejsca w pierwszej ósemce.

W kategorii rocznika 2006 grupa A Alicja Dzwonek zajęła 1 miejsce.🥇
W tym samym roczniku Laura Wojciechowska zajęła 5 miejsce.
W kategorii seniorek grupa A tuż za podium na miejscu 4 stanęła Małgosia Daniluk, natomiast Julia Jakowczyk zajęła 7 miejsce.
W kategorii juniorek grupa B Wiktoria Wagner zajęła 4 miejsce, a Nela Cinzer uplasowała się na 5 miejscu.
W roczniku 2008 grupa A Maja Ambroszkiewicz zajęła 5 miejsce.
Natalia Wodyńska w kategorii rocznika 2007 grupa B zajęła 6 miejsce.

Gratulujemy dziewczynkom, Pani Magdzie Łukaszewicz i Kasi Iwanowskiej za opiekę sprawowaną nad dziewczynami. Poniżej pełna lista wyników:

SENIORKI A:

  • MAŁGORZATA DANILUK – 4 miejsce w wieloboju
  • JULIA JAKOWCZYK – 7 miejsce w wieloboju

JUNIORKI B:

  • WIKTORIA WAGNER – 4 miejsce w wieloboju
  • NELA CINZER – 5 miejsce w wieloboju

JUNIOR MŁODSZY 2006 A:

  • ALICJA DZWONEK – 1 miejsce w wieloboju
  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 5 miejsce w wieloboju

JUNIOR MŁODSZY 2007 B:

  • NATALIA WODYŃSKA – 6 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2008 A:

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 5 miejsce w wieloboju

Wyniki: BALTIC JUNIOR CUP | GDYNIA | 25-27.05.2018r

Wracamy z Gdynii ze srebrnym medalem!!!🏅

W kategorii rocznika 2006-2007 Ala Dzwonek zajęła 5 miejsce. W roczniku 2006 Ala stanęła na drugim stopniu podium!🏆 W kategorii juniorek Patrycja Ulass zajęła w wieloboju 5 miejsce.🏆. Wszystkie wyniki naszych zawodniczek podajemy poniżej:

JUNIORKI

  • PATRYCJA ULASS – 5 miejsce w wieloboju
  • NATALIA IMIELA – 12 miejsce w wieloboju

JUNIOR MŁODSZY 2006-2007

  • ALICJA DZWONEK – 5 miejsce w wieloboju
  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 11 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2006

  • ALICJA DZWONEK – 2 miejsce

ROCZNIK 2008

  • KINGA POSZELĘŻNA – 15 miejsce w wieloboju
  • NATALIA STUDZIŃSKA – 18 miejsce w wieloboju

GRATULACJE !!!