Wyniki: PUCHAR PREZESA PZG | POZNAŃ | 08-09.06.2018r.

Prezentujemy wyniki z turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Gimnastycznego, który odbył się w Poznaniu w dniach 08- 09.06.18r:

  • ANNA IMIELA – 49 miejsce w wieloboju
  • ALICJA ŁUNIEWSKA – 54 miejsce w wieloboju
  • ANNA JASZCZYK – 78 miejsce w wieloboju
  • LIDIA MISIEWICZ – 81 miejsce w wieloboju
  • NATALIA IDZINIAK – 88 miejsce w wieloboju
  • MAJA ZAMARO – 92 miejsce w wieloboju

GRATULACJE !!!

Wyniki: MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ | WROCŁAW | 08-10.06.2018r

Wracamy ze złotym medalem!!!🥇 Turniej we Wrocławiu był dla nas bardzo udany, gdyż wszystkie zawodniczki zajęły miejsca w pierwszej ósemce.

W kategorii rocznika 2006 grupa A Alicja Dzwonek zajęła 1 miejsce.🥇
W tym samym roczniku Laura Wojciechowska zajęła 5 miejsce.
W kategorii seniorek grupa A tuż za podium na miejscu 4 stanęła Małgosia Daniluk, natomiast Julia Jakowczyk zajęła 7 miejsce.
W kategorii juniorek grupa B Wiktoria Wagner zajęła 4 miejsce, a Nela Cinzer uplasowała się na 5 miejscu.
W roczniku 2008 grupa A Maja Ambroszkiewicz zajęła 5 miejsce.
Natalia Wodyńska w kategorii rocznika 2007 grupa B zajęła 6 miejsce.

Gratulujemy dziewczynkom, Pani Magdzie Łukaszewicz i Kasi Iwanowskiej za opiekę sprawowaną nad dziewczynami. Poniżej pełna lista wyników:

SENIORKI A:

  • MAŁGORZATA DANILUK – 4 miejsce w wieloboju
  • JULIA JAKOWCZYK – 7 miejsce w wieloboju

JUNIORKI B:

  • WIKTORIA WAGNER – 4 miejsce w wieloboju
  • NELA CINZER – 5 miejsce w wieloboju

JUNIOR MŁODSZY 2006 A:

  • ALICJA DZWONEK – 1 miejsce w wieloboju
  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 5 miejsce w wieloboju

JUNIOR MŁODSZY 2007 B:

  • NATALIA WODYŃSKA – 6 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2008 A:

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 5 miejsce w wieloboju

Wyniki: BALTIC JUNIOR CUP | GDYNIA | 25-27.05.2018r

Wracamy z Gdynii ze srebrnym medalem!!!🏅

W kategorii rocznika 2006-2007 Ala Dzwonek zajęła 5 miejsce. W roczniku 2006 Ala stanęła na drugim stopniu podium!🏆 W kategorii juniorek Patrycja Ulass zajęła w wieloboju 5 miejsce.🏆. Wszystkie wyniki naszych zawodniczek podajemy poniżej:

JUNIORKI

  • PATRYCJA ULASS – 5 miejsce w wieloboju
  • NATALIA IMIELA – 12 miejsce w wieloboju

JUNIOR MŁODSZY 2006-2007

  • ALICJA DZWONEK – 5 miejsce w wieloboju
  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 11 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2006

  • ALICJA DZWONEK – 2 miejsce

ROCZNIK 2008

  • KINGA POSZELĘŻNA – 15 miejsce w wieloboju
  • NATALIA STUDZIŃSKA – 18 miejsce w wieloboju

GRATULACJE !!!

Wyniki: Międzynarodowy turniej gwiazdkowy | 02-03.12.2017 | Bielsko-Biała

W Międzynarodowym Turnieju Gwiazdkowym w Bielsku-Białej w dniach 02-03.12.2017 nasze zawodniczki zajęły następujące miejsca:

Rocznik 2002-2004:

  • Natalia Imiela w wieloboju 6 miejsce i w finale z maczugami 5 miejsce
  • Milena Jabłońska – 10 miejsce

Rocznik 2006:

  • Aleksandra Cedro – 13 miejsce

Rocznik 2007:

  • Amelia Peskovic – 17 miejsce

Rocznik 2008:

  • Martyna Wolińska – 16 miejsce
  • Kinga Poszelężna – 19 miejsce.

Zawodniczkom oraz trenerkom gratulujemy udanych występów!

Wyniki: Turniej Międzynarodowy „Srebrny Sokół” | Kraków | 18-19.11.2017r.

Zawodniczki „Kusego”  wystąpiły na turnieju wśród 165 zawodniczek z Ukrainy, Słowacji, Łotwy i wielu klubów z Polski.

Wyniki naszych zawodniczek:

Rocznik 2003:

  • Wiktoria Wagner – wielobój – 9 miejsce

Rocznik 2006:

  • Laura Wojciechowska – wielobój – 8 miejsce

Rocznik 2007:

  • Amelia Peskovic – wielobój – 20 miejsce
  • Zuzanna Gałązka – wielobój – 30 miejsce.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek | Gdynia | 29.09 – 01.10.2017r.

W dniach 29.09 -01.10.2017 roku nasze najmłodsze zawodniczki rywalizowały na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w Gdyni.

Bardzo dobrze spisała się Maja Ambroszkiewicz zdobywając złoty medal w finale z obręczą, srebrny medal w finale  w układzie  taneczno -akrobatycznym i 4 miejsce w wieloboju. Kinga Poszelężna zajęła w wieloboju 17 miejsce. Martyna Wolińska 18 miejsce, a Natalia Studzińska 25 miejsce.

Zawodniczkom gratulujemy!

Wyniki: II OTWARTE MISTRZOSTWA GRYFINA 08-09.04.2017r

Superwieści z Gryfina! Zawodniczki MKS „Kusy” Szczecin osiągnęły bardzo dobre wyniki na odbywających się w dniach 8 i 9 kwietnia 2017r. II Otwartych Mistrzostwach Gryfina
1 złoto
2 srebra
3 brązy

Szczegółowe wyniki:

  • Juniorki Młodsze Klasa II:
    • Alicja Dzwonek – 5 miejsce
    • Aniela Wichrowska – 6 miejsce
    • Laura Wojciechowska – 8 miejsce
    • Aleksandra Cedro – 13 miejsce
  • Juniorki Młodsze Klasa III:
    • Zuzanna Gałązka – 2 miejsce
    • Ameila Peskovic – 2 miejsce
    • Tatiana Lato – 6 miejsce
    • Natalia Wodyńska – 11 miejsce
    • Lidia Sobczak – poza konkursem
    • Karolina Molka – poza konkursem
  • Młodziczki /3 układy/ rocznik 2008:
    • Maja Ambroszkiewicz – 1 miejsce
    • Martyna Wolińska – 3 miejsce
  • Rocznik 2008 i młodsze /2 układy/:
    • Anna Imiela – 3 miejsce
    • Natalia Studzińska – 4 miejsce
    • Kinga Poszelężna – 6 miejsce
    • Martyna Chaberska – 14 miejsce
    • Lena Ludwiczak – 15 miejsce
    • Sandra Krzemianowska – 16 miejsce
  • Rocznik 2009:
    • Alicja Łuniewska – 3 miejsce
    • Anna Jaszczyk – 7 miejsce
    • Maja Zamaro – 11 miejsce
    • Maja Rogowska – 12 miejsce
  • Rocznik 2010 i młodsze:
    • Natalia Idziniak – 5 miejsce
    • Maja Luftmann – 7 miejsce
    • Agata Steblewska – 9 miejsce
    • Lidia Miśkiewicz – 10 miejsce

GRATULUJEMY!!!

II otwarte mistrzostwa Gryfina - Reprezentacja MKS Kusy Szczecin