Wyniki: TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY | BUDAPESZT | 2018

TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY
BUDAPESZT 28.11.18r – 02.12.18r

ROCZNIK 2006:

  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 5 miejsce wielobój
    • 5 miejsce finał wstążka
  • ALICJA DZWONEK – 2 miejsce wielobój
    • 2 miejsce obręcz
    • 2 miejsce piłka

ROCZNIK 2007:

  • AMELIA PESKOVIC – 5 miejsce wielobój
    • 3 miejsce obręcz
  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 6 miejsce wielobój

ROCZNIK 2008:

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 3miejsce wielobój
    • 2 miejsce obręcz
  • MARTYNA WOLIŃSKA – 19 miejsce wielobój

GRATULACJE!!!!

Wyniki: TURNIEJ MŁODOŚCI | GDYNIA | 17-18.11.2018

TURNIEJ MŁODOŚCI
GDYNIA 17 – 18.11.18r

JUNIORKI MŁODSZE KLASA II

  • ALICJA DZWONEK – 14 miejsce w wieloboju
    • maczugi – 4 miejsce
  • LAURA WOJCIECHOWSKA – 30 miejsce w wieloboju
    • maczugi – 9 miejsce
  • ALEKSANDRA CEDRO – 42 miejsce w wieloboju

JUNIORKI MŁODSZE KLASA III

  • MAJA AMBROSZKIEWICZ – 12 miejsce w wieloboju
    • skakanka – 9 miejsce
  • MARTYNA WOLIŃSKA – 29 miejsce w wieloboju
  • NATALIA STUDZIŃSKA – 32 miejsce w wieloboju

Gratulacje!

Wyniki: BALTIC JUNIOR CUP | GDYNIA | 25-27.05.2018r

Wracamy z Gdynii ze srebrnym medalem!!!🏅

W kategorii rocznika 2006-2007 Ala Dzwonek zajęła 5 miejsce. W roczniku 2006 Ala stanęła na drugim stopniu podium!🏆 W kategorii juniorek Patrycja Ulass zajęła w wieloboju 5 miejsce.🏆. Wszystkie wyniki naszych zawodniczek podajemy poniżej:

JUNIORKI

  • PATRYCJA ULASS – 5 miejsce w wieloboju
  • NATALIA IMIELA – 12 miejsce w wieloboju

JUNIOR MŁODSZY 2006-2007

  • ALICJA DZWONEK – 5 miejsce w wieloboju
  • ZUZANNA GAŁĄZKA – 11 miejsce w wieloboju

ROCZNIK 2006

  • ALICJA DZWONEK – 2 miejsce

ROCZNIK 2008

  • KINGA POSZELĘŻNA – 15 miejsce w wieloboju
  • NATALIA STUDZIŃSKA – 18 miejsce w wieloboju

GRATULACJE !!!

Wyniki: Turniej Międzynarodowy „Srebrny Sokół” | Kraków | 18-19.11.2017r.

Zawodniczki „Kusego”  wystąpiły na turnieju wśród 165 zawodniczek z Ukrainy, Słowacji, Łotwy i wielu klubów z Polski.

Wyniki naszych zawodniczek:

Rocznik 2003:

  • Wiktoria Wagner – wielobój – 9 miejsce

Rocznik 2006:

  • Laura Wojciechowska – wielobój – 8 miejsce

Rocznik 2007:

  • Amelia Peskovic – wielobój – 20 miejsce
  • Zuzanna Gałązka – wielobój – 30 miejsce.